GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 13899373
nr 1389 9373
VASE
China. Porslin/cloissonné. Height: 31 cm, wear, damages, repaired.
Kina. Porslin/cloissonné. Höjd: 31 cm
Condition: slitage, skador, lagad
600
SEK 400
Monday April 5 2021
at 19:39:59
350 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr
350 kr (Robot)